Móda a Nakupovanie

Chystáte sa za kvalitným detským oblečením do zahraničia? Už nemusíte!!!

2683
0
Zdieľaj

Preč sú tie časy, keď sme museli pre kvalitnejší kúsok oblečenia cestovať cez hranice do Rakúska, Nemecka alebo dokonca až do Ameriky.

V dnešnej dobe už nakúpite značkové detské oblečenie z krajín Anglicka, Francúzska, Nemecka či USA i v našej krajine a dokonca on-line na internete.

Ešte donedávna mali veľkú výhodu tí, ktorí ovládali cudzí jazyk, pretože si mohli detské oblečenie značiek H&M, Disney, Primark, Levis alebo Ralph Loren objednávať priamo zo zahraničných internetových stránok. Nevýhodou však bolo vysoké medzinárodné poštovné a časový interval, v ktorom ku vám balík s oblečením dorazil. Veľa krát sa mohlo stať, že sa váš vytúžený nákup zatúlal niekde inde a už sa nevrátil, alebo prišiel v katastrofálnom stave.

Tieto dni sú tiež preč. Dnes si už dokážete značkové zahraničné oblečenie objednať i na slovenských stránkach, a teda v zrozumiteľnom slovenskom jazyku a bez nákladného poštovného. Internetový obchod Fashionkids napríklad ponúka doručenie zdarma v prípade, že platíte bankovým prevodom.

Poviete si, no dobre, čo mi to však pomôže, keď ja potrebujem pre dieťa zimnú bundu teraz a dostanem ju aj cez slovenskú stránku až za týždeň. Máme pre vás prekvapenie. Mnohé internetové obchody disponujú veľkými skladovými zásobami, a preto nie je problém dostať tovar v krátkom časovom intervale, niekedy dokonca už do 48 hodín.

Ale čo ak má vaše dieťatko alergiu a vy preň potrebujete kvalitnú BIO bavlnu, ktorá sa dá často kúpiť iba v špecializovaných predajniach? Nakoniec to i tak vyzerá, že budete musieť niekam cestovať a zháňať nezohnateľné.

Nezúfajte! I pre vás je tu riešenie. Na Slovensku už dostanete nielen antialergické oblečenie pre bábätká z BIO organickej bavlny, ale dokonca i kvalitné bambusové plienky. A to všetko z pohodlia domova a do 48 hodín.