Zaujímavosti

Hľadáte zábavku pre svoju partiu? Skúste escape hry od Zazito.ooo!

1085
0
Zdieľaj

Trávenie voľného času si vie každý predstaviť ináč. Kým jeden hrá videohry, iný radšej trávi čas v kaviarni pri rozhovore so známymi. Ak však máte zohratú partiu, podobnými vecami nestrácajte čas. Radšej si zahrajte populárne escape games.

Na návšteve v escape room

Na začiatku únikových hier stáli práve tzv. escape rooms (únikové miestnosti), kde sa stretávali nadšenci videohier, ale aj hocikto, kto mal záujem zažiť trochu dobrodružstva, stresu a množstvo zábavy. V escape room sa môže naplno prejaviť vaša fantázia, logické myslenie, ale aj všetky pozitívne či negatívne stránky osobnosti. Veď to nie je len tak, odhaľovať indíciu po indícii, aby ste sa napokon dostali z divnej miestnosti von, a to navyše v stanovenom časovom limite. Práve preto je dobré zvážiť, koho na túto misiu prizvete. Úplne najlepšie sa vám však bude hrať s partiou priateľov, s ktorými svoj voľný čas trávite aj bežne – pri večernom športovaní, pri pohári chladeného piva či občas aj v kine. V escape game sa nikto na nič nehrá, pretože vašu pravú tvár odhalia zaujímavé úlohy…

Escape hra pre začiatočníkov aj pokročilých

Istá dávka pochybností je povolená. Ak ste niečo podobné nikdy nehrali, máte dôvod sa obávať, či to zvládnete a či sa s vašou partiou skutočne zabavíte. Rovnako je na mieste sa obávať, či hra miesto toho, aby vás rozosmiala a utužila vaše vzťahy, ich skôr nenaštrbí. Bolo by to však veľmi zvláštne, pretože priateľ ostane priateľom, aj keď mu vyhodíte figúrku z hracieho poľa… Na escape games je skvelé to, že si ich môžu zahrať začiatočníci aj pokročilí hráči, ktorí majú skúsenosti so scenármi PC hier alebo inými escape rooms. Už sa stačí len rozhodnúť, či si prajete hrať v interiéri, exteriéri, v rámci jednej miestnosti alebo celého domu.

Bohatá ponuka escape games od Zazito.ooo

Zážitková agentúra Zazito.ooo má pre každú partiu tú najlepšiu escape game. Môžete si zahrať v Divnom dome, ale aj v Divnej base či dokonca na kolesách Divného busu. A kto sa nebojí mysterióznych prvkov, escape room Divné dúpä už naňho čaká so zaujímavými úlohami. O zimomriavky budete mať postarané! V exteriéri si môžu zahrať dospelí aj deti. Escape hra Divná Bratislava či Fantóm Bratislavy je tá pravá, keď nechcete doma vysedávať len preto, že za oknami je už tma. Čerstvý vzduch a trocha pohybu vám prospeje, zvlášť po náročnom pracovnom dni strávenom v kancelárii. Keď sa na escape game zložíte ako partia, nový skvelý zážitok vás nemusí stáť oveľa viac ako lístok do kina a výdavky s tým súvisiace.