Móda a Nakupovanie

Tieto kúsky vám v šatníku na jar nesmú chýbať!

10148
0
Zdieľaj

Nepríjemné chladné a sychravé počasie nás pomaly opúšťa a prichádza jar. Okrem dobrej nálady prinesie aj slnko a teplé dni, kedy sa vám budú určite hodiť omnoho ľahšie bundičky či kabátiky, ako na zimu. Vybehnite do obchodov a nakúpte si nové kúsky, s ktorými si oživíte váš outfit.

Tešíte sa na jar? Ak áno, určite by ste mali svoj šatník trochu pozmeniť a dokúpiť si nejaké kúsky, ktoré vám v ňom chýbajú. Jar 2017 sa bude niesť v znamení pastelových farieb, ktoré budú vedené zelenou farbou roka Greenery. Nemáte zelenú príliš v obľube? Nemusíte sa báť, pretože v obchodoch nájdete aj iné odtiene.

Sukne

V zime ste ich asi schovali úplne na spodok skrine, no na jar a v lete by ste na ne mali staviť. Sukne patria medzi veľmi obľúbený kúsok pre každú ženu nehľadiac na jej vek. Ich výhodou je najmä nadčasovosť a to, že jeden kúsok môžete nosiť na mnoho spôsobov. Je na vás, čo dáte pod ňu. Silónky, pančucháče či nadkolienky sú skvelými alternatívami, ktoré ozvláštnia nielen samotnú sukňu, ale aj celý outfit. Hitom tohtoročnej sezóny budú sukne so strihom do áčka, ktoré vám zakryjú aj horšie partie. Okrem tohto strihu určite stavte aj na asymetrické sukne, ktoré majú zaujímavý strih a pritiahnu tak pohľady okolia.

Klobúky

Kúsok, ktorý môžeme na uliciach vídať stále viac a viac a hodí sa do každého outfitu? Práve klobúk je tým správnym oživením každého looku. Či už ste stavili na sukňu, šaty alebo rifle, určite si dajte na hlavu aj tento kúsok, ktorý z vás spraví hviezdu. Okrem toho ho môžete použiť aj ako zakrytie nepoddajných vlasov či ochranu pred slnkom.

Overal

Overal patrí medzi kúsky, ktoré si môžete obliecť aj o dvadsať rokov a bude vždy moderný. Nebojte sa rôznych strihov, materiálov a ozdôb, ktoré sa na ňom budú krásne vynímať, pretože práve to sa tento rok od neho očakáva. Jeho najväčšou výhodou je to, že nemusíte rozmýšľať, čo si dáte navrch alebo naspodok. Jedným kúskom dokážete vytvoriť celý outfit. Nekombinujte ho však s masívnymi doplnkami, ktoré by ho mohli zbytočne zakryť.

Kožená bundička

Ďalší, nadčasový kúsok, ktorý vám nesmie chýbať v šatníku je kožená bundička. Určite sa vám počas jari zíde, ak náhodou prídu chladnejšie dni. Dokáže vás skvelo ochrániť pred dažďom, pretože koža nepremoká a voda po nej skĺzne veľmi ľahko dolu. Vyberať si môžete z jednoduchých, jednofarebných kúskov, ktoré skombinujete s úplne všetkým, no v ponukách obchodov nájdete určite aj bundičky s rôznymi potlačami, nápismi alebo ozdobami, ktoré sú veľmi trendy.