Zaujímavosti

Na aké MMA súboje sa môžeme tešiť v nadchádzajúcich týždňoch?

1228
0
Zdieľaj

Pandémia koronavírusu prekopala program prakticky všetkých športových udalostí, MMA nevynímajúc. Napriek tomu nás v najbližších týždňoch čaká zopár veľmi zaujímavých súbojov, ktoré sa dajú sledovať prostredníctvom TV Tipsport v priamom prenose.

Súboje MMA sa po celom svete tešia čoraz väčšej popularite. Veľmi zaujímavá je aj slovenská a česká MMA scéna, ktorú organizačne zastrešuje MMA organizácia Oktagon. Táto organizácia je najväčším a najznámejším usporiadateľom MMA galavečerov na území Čiech a Slovenska. Podujatia Oktagonu sa delia na dve kategórie:

– Číslované galavečery (Oktagon 16, Oktagon 17, Oktagon 19, …) sú obvykle prehliadkou toho najlepšieho, čo sa dá u nás vidieť.

– Oktagon Prime sú akcie v menších mestách, ktoré prebiehajú prevažne za účasti miestnych borcov.

Oktagon 16: Ryšavý vs. Paradeiser

Turnaj sa bude konať 26. septembra v brnenskej Zoner BobbyHall. Moravská metropola privíta 20 bojovníkov, medzi ktorými nebude chýbať Viktor Pešta či Gábor Boráros, proti ktorému sa postaví Tato Primera. Hlavným ťahákom večera však bude duel medzi Karolom Ryšavým a Ronaldom Paradeiserom. Za favorita zápasu je považovaný druhý menovaný, ktorý patrí k najväčším talentom a vychádzajúcim hviezdam slovenskej MMA scény. V prospech Paradeisera hovorí solídna forma, výšková prevaha a rozpätie rúk, vďaka čomu bude môcť držať svojho súpera na dištanc. Chcete vedieť ako dopadne Oktagon 16: Ryšavý vs. Paradeiser? Priamy prenos z akcie môžete sledovať live na TV Tipsport v sobotu 26. septembra 2020.

Oktagon 17: Vémola vs. Mikulášek

Brno bude hostiť aj ďalší číslovaný turnaj, ktorý sa uskutoční niekoľko dní (17.10.2020) po Oktagone 16 na rovnakom mieste, teda v Zoner BobbyHall. Na fight card sa ocitli tri potvrdené zápasy. Diváci uvidia v akcii Jakuba Dyka proti Tadeášovi Růžičkovi, Maté Kertésza proti Davidovi Kozmovi, čerešničkou na torte by však mal byť duel Karlos Vémola vs. Václav Mikulášek. Očakáva sa, že zápas bude mať plne pod kontrolou nepomerne skúsenejší Terminátor Vémola; aj napriek svojmu zaváhaniu proti Attilovi Véghovi. A čo ďalšie podrobnosti o Oktagone 17 s Karlosom Vémolom? Aj tento galavečer bude možné sledovať zdarma prostredníctvom Tipsport TV. Túto možnosť určite využite, pretože do predaja sa dostalo iba 1000 vstupeniek, o ktoré je mimoriadny záujem.

Oktagon na Tipsport TV

Keďže súboje MMA prebiehajú za sponzorskej účasti stávkovej kancelárie Tipsport, môžete ich sledovať zdarma na Tipsport TV, podobne ako Tour de France. Musíte sa akurát zaregistrovať na webe Tipsportu – všetci noví členovia Tipsport majú Tipsport TV na 7 dní zdarma. Ďalšie sledovanie športových prenosov si môžete zabezpečiť vďaka bonusu 15 € zdarma, ktorý získa každý novozaregistrovaný člen. Každých 30 dní vám stačí vložiť do hry minimálnu čiastku 1,2 €, ktorou si Tipsport TV predplatíte na celý mesiac. Nenechajte si ujsť prvotriedne športové zážitky – zaregistrujte sa v Tipsporte a užite si adrenalín zo sledovania a LIVE stávok.