Zaujímavosti

Najlepšie vlastnosti mužov očami žien

1050
0
Zdieľaj

Pokiaľ ide o to, aké povahové vlastnosti musí mať muž, aby potešil svoju polovičku, názory sa rôznia. V tomto článku sa pokúsime zistiť, akým vlastnostiam nemôžu všetky milé dámy odolať.

Nemožno poprieť, že každá žena má individuálne preferencie. Niektorí ľudia majú radi fyzicky vyvinutých, atletických mužov. Niekto venuje pozornosť inteligencii, niekto dáva prednosť mravom a výchove.

Prax ukazuje, že sú isté vlastnosti, ktoré sa páčia drvivej väčšine žien. 

Pozornosť a starostlivosť

Nie je žiadnym tajomstvom, že s každou ženou sa má zaobchádzať veľmi opatrne a starostlivo. Ak tú istú otázku opakuje stokrát, kým sa jej vyvolený rozhodne odpovedať alebo si dotyčný myslí, že známky pozornosti sú zbytočné, potom takýto vzťah neprinesie nič dobré.

Každá žena zvlášť ocení, keď pozornosť muža patrí jej. Malý symbolický darček alebo len nečakaný zväzok kvetov je veľmi príjemným okamihom pre každú ženu. A verte, že to ocení. Nešetrite pozornosťou a dostanete náležitú odpoveď.

Zmysel pre humor

Psychológovia tvrdia, že ženy vnímajú mladých mužov s dobrým zmyslom pre humor ako inteligentných a zaujímavých partnerov. Práve táto vlastnosť je pre ženy dôležitým faktorom pri budovaní vzťahov s mužmi. Ak má mladý muž zmysel pre humor, je schopný vyvolať úsmev a smiech ostatných, nepochybne to vzbudí záujem u žien.

Charizma

Je známe, že charizmatickí muži sa páčia väčšine žien. Nie každý však má túto vlastnosť. Pretože charizmu nemožno získať za žiadne peniaze. Toto je vnútorná zručnosť, ktorú je potrebné neustále rozvíjať. Prejavuje sa to vo všetkom: v pohyboch človeka, v jeho chôdzi, v rozhovore a dokonca aj v očiach. Je to tiež kombinácia sebavedomia, odhodlania a silnej osobnosti. A každá žena sa snaží tieto vlastnosti u muža nájsť.

Vysoký a atletický 

Podľa odborníkov ženy lákajú vysokí, vyšportovaní, mladí muži. Práve oni sa ženám zdajú byť stelesnením sily a mužnosti. Ak sa vrátime k dávnej histórii, potom väčšina žien vždy uprednostňovala vyššie a silnejšie postavených zástupcov silnejšieho pohlavia. A napriek tomu, že sa dnes tieto znaky nemusia zdať také dôležité, takáto predstava je pevne zakorenená v ženskej psychike.

Nezávislosť a autonómia

Mnoho žien zaujmú nezávislí a sebestační muži, ktorí sa spoliehajú iba na seba a na svoje silné stránky. Tí, ktorí na dosiahnutie svojich cieľov nepoužívajú iných ľudí, ako aj tí, ktorí sa nikdy nezastavia na polceste. Vždy preukazujte odhodlanie, pevnosť, dôveru a odvahu. Každý človek by mal mať svoj vlastný názor, myslieť vlastnou hlavou. Sám musí hľadať cestu z tejto situácie, bez toho, aby sa spoliehal na iných ľudí. Práve tieto vlastnosti ženy oceňujú u silnejšieho pohlavia.

Sebavedomie

Dievčatá uprednostňujú sebavedomých, mladých mužov. Tí, ktorí nepochybujú o svojej spravodlivosti a sú schopní brániť si svoj vlastný názor. To všetko sú dôležité vlastnosti pre každého človeka, ktorý si sám seba váži. Vždy by ste však mali brať do úvahy názory ostatných. Snažte sa nebyť arogantný.

Schopnosť komunikovať

Atraktívnou mužskou vlastnosťou pre každú ženu je schopnosť komunikovať s ľuďmi v jej okolí. Ženy majú rady tých mužov, v ktorých spoločnosti sa cítia útulne, príjemne a pohodlne. Snažte sa byť v rozhovore príjemný, hovorte pokojným a sebavedomým tónom a počas rozhovoru prejavte záujem o partnerku.

Spoľahlivosť a zodpovednosť

Akákoľvek žena sa bude cítiť pokojne a sebavedome, ak je v jej blízkosti spoľahlivý a zodpovedný muž. Tieto vlastnosti sa môžu prejaviť nielen vo vážnych veciach, ale aj v splnení akýchkoľvek menších požiadaviek. Ak dal muž žene sľub, tak potom ho musí splniť. Skutočný muž je človek, na ktorého sa dá spoľahnúť. Nikdy neopustí manželku a deti. V každej situácii im zabezpečí slušný život.