Móda a Nakupovanie

Nakupujte kuchynské potreby na Tescoma a čerpajte množstvo výhod

2053
0
Zdieľaj

Ak hľadáte kvalitné kuchynské potreby určené na varenie, pečenie či stolovanie, v Tescoma si určite prídete na svoje. V e-shope na vás navyše čakajú top zľavy, veď presvedčte sa sami.

Doplnky do kuchyne

Pustiť sa do zariaďovania či prerábky kuchyne si vždy vyžaduje kopec času, úsilia a v neposlednom rade aj peňazí. Čo sa však rozhodne vyplatí, je staviť na kvalitu, a teraz nemáme na mysli len kuchynskú linku, obklady, vodovodné batérie či spotrebiče.

Existuje množstvo menších či väčších pomocníkov, bez ktorých sa žiadna kuchyňa nezaobíde. Presne tak, máme na mysli rôzne kuchynské pomôcky a náradie ako nože, hrnce, pokrievky, panvice, pekáče, príbory, kanvice a džbány, prípadne rôzne vychytávky, ktoré by mali ulahodiť potrebám aj profesionálneho kuchára.

O značke Tescoma ste už určite počuli. Známa spoločnosť má svoje korene v Českej republike a na trhu funguje už slušných 20 rokov a za tie roky si vybudovala prvé miesto na trhu. Jej záber je naozaj široký, preto s ľahkosťou vyhovie aj nárokom tých najnáročnejších. Všetky výrobky totiž sama vyvíja a testuje, preto sa niet čomu diviť, že získala aj zopár medzinárodných designových ocenení. Vďaka nákupom na Tescoma navyše čo-to aj ušetríte, stačí len vedieť, ako na to.

Zľava od Tescoma vždy poteší

Nákupy v Tescoma so sebou navyše prinášajú množstvo výhod. Aj vy radi varíte a pečiete alebo len jednoducho milujete štýlové kuchynské doplnky? Tak potom určite oceníte aj zľavy, ktoré e-shop ponúka. Zľava Tescoma na kuchynské potreby predsa vždy poteší, no nie? Jedinou podmienkou je registrácia v Tescoma Club, ktorá vám zaberie len pár minút, no výhody budete čerpať už navždy.

Možno ste to nevedeli, ale všetky výrobky majú v e-shope priradenú bodovú hodnotu. V praxi to znamená, že každým jedným nákupom získavate automaticky vernostné body, ktorých stav si môžete kontrolovať na svojom konte. Hodnota jedného bodu je 0,003 eura.

To však nie je všetko. V prípade, že nakúpite tovar za viac ako 40 eur, dostanete zadarmo značkový darček podľa vlastného výberu, a to hneď pri prvom nákupe. Čím vyššia bude hodnota nákupu, tým hodnotnejší darček získate.

Pre členov klubu tu navyše čakajú aj ďalšie prekvapenia. Tescoma si svojich verných cení a má pre nich pravidelne pripravené mega akcie.