PR

Prípravok na podporu erekcie Erexan – aký je?

2751
0
Zdieľaj

Každý muž môže z času na čas v spálni zlyhať. Dnešná doba nás tlačí do nadpriemerných pracovných výkonov, sme pod neustálym stresom alebo jednoducho nemáme dostatok času na oddych, ktorý by nám doplnil baterky a energiu toľko potrebnú pre intenzívne prežívanie sexuálneho života. Čo sa s tým dá robiť? Jedným z možných riešení je Erexan.

Čo je Erexan a na čo slúži

Erexan patrí do kategórie voľne predajných liekov na podporu erekcie. Prípravok je určený pre mužov, ktorí majú problém udržať pevnú a tvrdú erekciu, prípadne majú problém s tým, že kvalitnú erekciu nevedia udržať dostatočne dlho. Nejde o tabletku na predpis a o alternatívu k Viagre alebo k iným tabletkám obsahujúcim umelo vyrábané účinné látky.

❤ TIP: Info o účinkoch, predaji, cene, lekárňach, plus rozsiahlu diskusiu nájdete v tejto recenzii na Erexan.

Hlavnou úlohou Erexanu je dodať do tela niektoré látky a zložky prírodného charakteru, ktoré napomáhajú sexuálnej aktivite, zlepšujú prekrvenie v oblasti pohlavného údu a zvyšujú sexuálnu citlivosť na intímnych miestach. Toto môžem aj z vlastnej skúsenosti potvrdiť.

Zloženie? 100 % príroda

Erexan má čisto prírodné zloženie. Najdôležitejších je nasledujúcich 6 látok:

  • Maca – koncentrovaný extrakt z rastliny Lepidium meyenii, ktorá je prírodným afrodiziakom
  • L-Arginín – aminokyselina pomáhajúca zlepšiť prekrvenie hladkého svalstva a ciev v penise
  • L-Citrulín – znova ide o aminokyselinu, ktorá pomáha udržať L-Arginín dlhodobo na stabilných hodnotách, čiže pomáha predĺžiť stoporenie
  • L-Lyzín – látka pomáhajúca prežiť intenzívnejší orgazmus a najmä pomáhajúca kvalitnejšej erekcii
  • Tribulus Terrestris – rastlina známa ako prírodný stimulant mužského hormónu testosterón, ktorý zvyšuje libido

Užívanie je jednoduchšie, než si myslíte

Nakoľko ide o výživový doplnok s prírodným zložením, ja osobne odporúčam dlhodobejšie užívanie. V tomto prípade sa totiž môžu naplno prejaviť všetky účinné látky, ktoré sa dostanú do tela a ich hladina sa ustáli. Výrobca síce udáva, že dlhodobé a pravidelné užívanie nie je nutné, ale verte mi, moja vlastná skúsenosť hovorí niečo iné.

Čo sa týka samotného užívania, ide o gélové kapsuly potiahnuté jemným filmom, takže sa veľmi ľahko prehĺtajú. Užiť môžete 1 alebo 2 kapsuly vždy 60 minút pred plánovaným pohlavným stykom, prípadne, ak budete užívať Erexan dlhodobo, jednoducho raz za deň v rovnaký čas. Tabletky stačí zapiť vodou.

Kde sa dá kúpiť a za koľko?

Podobne ako viaceré iné výživové doplnky, kúpa Erexanu nie je viazaná na lekársky predpis. To na prvý pohľad otvára neobmedzené možnosti kúpy, avšak pozor – ak by ste uvažovali o tom, že si kúpite Erexan v lekárni, tak vás asi sklamem, keďže sa nachádza naozaj len v niekoľkých bežných kamenných prevádzkach.

Oveľa lepšie je to však pri nákupe online, pričom ja osobne uprednostňujem kúpu priamo cez e-shop výrobcu. Pri takomto nákupe mám istotu najlepšej ceny a originality, čiže naozaj kupujem tabletky Erexan a nie nejakú náhradu.

Čo sa týka ceny, tá závisí od toho, aké balenie si zvolíte. Erexan sa predáva v 4 baleniach:

  • Štandard – 15 tabliet za cenu 24,90 €, čo je v prepočte 1,66 € za 1 tabletku
  • Plus – 30 tabliet za cenu 44 €
  • Super – 45 tabliet, cena je 65 €
  • Mega – najväčšie balenie obsahujúce 60 tabliet za cenu 75 €, čiže len 1,25 € za tabletku

Vlastné skúsenosti sú na nezaplatenie

Erexan som užíval, podobne ako aj mnohé iné konkurenčné prípravky podobného charakteru. Pravdou je, že nie všetky značky takýchto tabletiek u každého budú fungovať na 100 %, no Erexan určite patrí medzi tie, s ktorými mám pozitívne skúsenosti. Určite však nečakajte žiadne zázraky na počkanie a aby som aj ja dosiahol uspokojivý efekt, musel som Erexan užívať niekoľko týždňov.

Jednou z pikošiek, ktorú si dovolím prezradiť ako motiváciu, je fakt, že som užíval Erexan aj počas môjho týždňového pobytu v Holandsku, konkrétne v Amsterdame. Mesto známe známou uličkou Red light district, ktorá je cieľom sexturizmu. O Amsterdame sme písali inde, no ja len chcem dodať, že mne konkrétne Erexan určite pobyt v meste spríjemnil a na 100 % splnil svoj účel.

Výhody, nevýhody a zhrnutie

+ ide o čisto prírodné tabletky, ktoré neobsahujú žiadne chemické látky
+ viac ako 3 ročné pôsobenie na trhu s drvivou väčšinou spokojných zákazníkov
+ minimálne nežiaduce účinky

ak by ste chceli Erexan kúpiť v lekárni, väčšinou nepochodíte
oproti Viagre a podobným tabletkám na erekciu má o niečo slabšie účinky
najlepšie je dlhodobé užívanie, jednorazovo nemusí Erexan každému zabrať na 100 %

Celkovo hodnotím Erexan pozitívne, najmä ak prihliadnem na to, že nejde o liek na predpis, ale o výživový a voľne predajný doplnok. Ak hľadáte pohodlné riešenie, ktoré môže pomôcť pri menej závažných problémoch s kvalitou erekcie, prípadne ak ste muž v strednom veku, potom vám Erexan odporúčam minimálne vyskúšať.