Móda a Nakupovanie

Štýlová s dcérou? Vystrojte sa na zimnú sezónu!

1955
0
Zdieľaj

Snáď neexistuje rozkošnejší pohľad ako na dcérku odetú v rovnakom modely ako jej maminu. V tomto sme my ženy priekopníčky vo svete kreativity. Už od bábätiek nasadzujeme našim malým ženám na hlavy identické čelenky, mašle, tričká rovnakej farby a tam naša fantázia ani zďaleka nekončí! Prirodzene chceme všetkým ukázať, že obe patríme k sebe a tvoríme nerozlučnú dvojku.

Už od samotného začiatku si podobným, často podvedomým správaním vytvárame puto najlepších priateliek. Chceme predsa, aby nám neskôr naše dievčatká dôverovali a nebáli sa prísť nám hocičo povedať. Chceme, aby z nich vyrástli úžasné osobnosti a my ich touto cestou môžeme sprevádzať.

V jednote je sila

Spoločný čas trávený pokope je na nezaplatenie a nevyrovná sa mu nič. My však naše princezné chceme potešiť, aj keď práve neoslavujú narodeniny či Vianoce. Naše dievčatá však majú v DNA vkus a štýl už odmalička a rady sa parádia. Šatová letná sezóna už skončila a my sa obzeráme nielen po zimných kúskoch. Idete na spoločenskú udalosť a potrebujete dress code mama a dcéra? Idete lyžovať či sa s krpcami sánkovať a chcete byť na svahu štýlové a neprehliadnuteľné? A čo tak rovnaký zimný overal? V kurze sú  pestrofarebné farby.

Nádherné kúsky nájdete na stránke papi.sk, kde v porovnaní so športovými kombinézami iných značiek sú ceny férové vzhľadom na kvalitný materiál a trendové kúsky.

Spoločenská udalosť, oslava či do parku?

Nájdete tu papi rodinné oblečenie na každú príležitosť! Dnes už kvalita dávno prevyšuje dopyt. Keď si ešte porovnáte pomer kvalita/cena, ste na správnej adrese. Spokojné zákazníčky nenechali na seba dlho čakať! Nájdete tu štýlové kabáty, Jumping súpravy či lichotivé strihy vkusných šiat či dress code. Potešte vianočným darčekom nielen seba, ale i vašu malú ženu! 😊