Životný štýl

Viete, čo ženy priťahuje na mužoch? Mužnosť!

2372
0
Zdieľaj

Kde sú tie časy, kedy nás naše silnejšie polovičky vláčili za vlasy, z kameňa holými rukami vykresali zbraň do boja či ulovili mohutného mamuta? Dávno preč a vďaka za dnešnú dobu 😃! Po dobe kamennej môžeme ešte spomínať na statočných vikingov, ktorí mali sily na rozdávanie. Svaly tvrdé sťa kameň, hruď široká ako Zemplínska Šírava. Husté ochlpenie bol znak pravého chlapa, jazvy po celom tele zasa naznačovali jeho odvahu a silu v boji.

Je to kruté, milé dámy a páni, ale presne to bol symbol niekdajšieho chlapa. Nie dnešní precitlivelci, pri ktorých je žena tá silnejšia a odhodlanejšia. Dnes si môžeme v poniektorých domácnostiach všimnúť, že žiletka sa u našich mužov vyskytuje častejšie, ako u nás. Smutné konštatovanie, no dnes máme na scéne mnoho profesionálnych cyklistov, (paradoxne) kulturistov a iných športových odvetí, kde sa doslova vyžaduje vyleštená pokožka, ktorú u našich ,,drsnejších“ polovičiek môžeme len závidieť.

Položili ste si niekedy tú otázku, čo sa, preboha, stalo s našimi mužmi? Skúsme sa tomuto fenoménu pozrieť detailnejšie na zúbok…

Hormóny

Zrejme najväčším zabijakom testosterónu sú hormóny obsiahnuté v živočíšnych produktoch (v mliečnych výrobkoch a v mäse), ktorými dopujú zvieratá pre rýchlejší rast. Populácia rastie a dopyt je stále väčší a tak sa chovatelia snažia dobytok trošinka ,,podporiť“ v raste. Ešte väčšiu smolu majú vegetariáni či ešte lepšie vegáni, ktorí si žijú na sójových produktoch. U mäsa to dokážeme ešte ovplyvniť kúpou mäsových výrobkov výhradne u chovateľa, u ktorého si síce priplatíte, ale zároveň viete, že jete na báze BIO. U sójových výrobkoch je to trochu iná káva… ak vám neskôr ako chlapovi začnú rásť prsia či boky, môžete si byť istý, že sa vám to z 90% deje práve zo stravy. Bacha na to, čo konzumujete!

Gény

Žiaľ, nie každý sa narodí do správneho tela. Duša akoby bola zmätená, keď sa práve reinkarnuje a my sa už nedokážeme vrátiť späť! V tele musíme zostať až do následnej smrti a potom už len dúfať, že sa v budúcom živote narodíme správne. V dnešnej dobe však existuje niečo ako rovnosť pohlaví, a preto sa nemusíte ísť dať hneď bezpodmienečne rezať či si dávať niečo navyše prišiť. Podľa vedcov môže zato narušenie niektorého génu a dokonca je homosexualita i dedičná.

Metrosexualita

Muži prehnane sa starajúci o svoj zovňajšok. Aj tak by sa dala nazvať doba, v ktorej žijeme a ktorá doslova tlačí našich mužov do tohoto čudesného správania sa. Ak si chlapi myslíte, že to ženy priťahuje, tak ste na omyle. Možno vám to povie žena reprezentatívna, ktorá si na svojim a partnerovom, prípadne celej rodiny, zovňajšku naozaj zakladá a je to doslova v náplni jej práce. Ak sa jej ale spýtate na jej idola (môže to byť známa osobnosť), tak vám isto odpovie meno ako Hugh Jackman či Chris Hemsworth. Určite vám vymenuje chlapov, ktorí nestoja pre zrkadlom dlhšie ako ženy (napríklad taký futbalista Ronaldo). Správneho chlapa nemajú zaujímať krémiky či obtiahnuté rifle. Správny chlap sa nestará prehnane ani o svoju bradu. Správny chlap strávi denne v kúpeľni 5 minút ráno a 10 večer. Správny chlap nekecá s jednou ženou (nerátajúc manželku, priateľku, milenku) o ženských veciach dlhšie ako 1 minútu.

Správny chlap má ženu schytiť pevne, no z nehou do náručia a chrániť ju ako ten najkrehkejší kvet na zemeguli. Samozrejme, ak žena spĺňa podmienky pre správneho chlapa. Ako to bývalo kedysi 😊