Domácnosť a Záhrada

Zbavte sa nepríjemných hlodavcov. Bezpečne, účinne a natrvalo!

1614
0
Zdieľaj

Hlodavce dokážu narobiť v domácnostiach, ale aj v hospodárskych budovách, či na dvoroch, poriadne škody. Odnesú si to zásoby potravín, zariadenie obydlia alebo dokonca aj auta a často aj hospodárske zvieratá. Hlodavce totiž môžu prenášať rôzne choroby. Ako sa ich teda zbaviť? Existuje humánny a naozaj stopercentne účinný spôsob.

Vyskúšajte ultrazvukový odpudzovač hlodavcov Deramax-Profi

Existujú rôzne „zaručené“ spôsoby, ako sa zbaviť hlodavcov. Klasické pasce, lepidlá, jedy, či typický dedinský spôsob – mačka na dvore. Aj keď tieto spôsoby sčasti fungujú, nezaručia, že sa hlodavce nevrátia. A navyše, nehumánne otrávenie alebo zabitie týchto, hoci škodlivých zvierat, je mnohým ľuďom „proti srsti“. Našťastie ale existuje moderný spôsob, ktorý vás hlodavcov zbaví nadobro. Je to špičkový ultrazvukový plašič, respektíve odpudzovač hlodavcov Deramax-Profi. Ako pracuje a aké sú jeho najväčšie výhody?

Ako funguje ultrazvukový plašič hlodavcov?

Veľmi jednoducho. Stačí ho zapojiť do elektrickej energie a odpudzovač automaticky začne fungovať. Nie je potrebné ho nijako nastavovať alebo zapínať. Jeho výhodou je to, že vás zbaví nielen malých hlodavcov ako sú myši, ale aj potkanov, kún, či krtkov. Princíp spočíva v tom, že plašič šíri ultrazvukové vlny vysokej frekvencie, ktoré sú pre ľudské ucho nepočuteľné. No hlodavce ich doslova neznášajú. Preto priestor, kde je plašič inštalovaný, opustia a viac sa nevrátia. Signály sa pravidelne menia, aby si na ne hlodavce nezvykli. Odpudzovač je určený do interiérov, aj exteriérov a môžete ho používať dokonca aj v prípade, ak chováte hospodárske alebo domáce zvieratá. Tie plašič takisto nevnímajú. Používať sa neodporúča iba vtedy, ak chováte morčatá, škrečky alebo myši.

A prečo je ultrazvukový plašič Deramax-Profi ten najlepší spôsob na odpudenie hlodavcov?

  • Naozaj funguje! Ultrazvukové vlny, ktoré prístroj šíri, sú pre hlodavce veľmi nepríjemné. Veľmi rýchlo teda priestor opustia a viac sa nevrátia.
  • Jednoduchosť používania. Stačí pripojiť k adaptéru a do elektrickej energie.
  • Možnosť použiť v interiéri aj exteriéri. Vo vnútorných priestoroch má dosah až do 500 m2 a vo vonkajších až 21 metrov v uhle 100-180 stupňov.
  • Dlhá životnosť prístroja. Ide o kvalitný výrobok, ktorý má dlhodobú životnosť a je spoľahlivý. Vydrží niekoľko rokov.
  • Jednorazová investícia. Do klasických lepidiel alebo jedov na hlodavce musíte investovať opakovane. Ultrazvukový plašič Deramax-Profi však kúpite len raz a poslúži vám naozaj dlho. V konečnom dôsledku teda ušetríte.
  • Bezpečnosť. Používanie plašiča je pre človeka absolútne bezpečné a nijako ho neruší. To platí aj pre domáce a hospodárske zvieratá.
  • Žiadne uhynuté hlodavce! Nemusíte riešiť odpratávanie uhynutých zvierat.

Nepríjemné hlodavce a s nimi súvisiaci zápach a škody na majetku, vás už viac nemusia trápiť. Ultrazvukový plašič Deramax-Profi vás hlodavcov zbaví jednoducho, účinne a navždy!